czat
baRTS (27.06.2026, 22:46)
dobra, tak czy inaczej walczymy i niech wygra najlepszy!
GieKSa (27.06.2026, 19:38)
2 z 3 osób się odezwało więc jest progres 😀 myślę że szybko to ogarniemy. Nie zmienia to faktu że jeszcze raz Was przepraszam za to całe zamieszanie
baRTS (27.06.2026, 19:26)
dobra, tak czy inaczej walczymy i niech wygra najlepszy!
Wloczykij (27.06.2026, 18:01)
Dramat! Miała być zabawa, a widać niektórzy tego tak nie traktują. Jak się nie przyznają honorowo, to ujawnij kto zacz. Punkty ujemne bez litości. Na pohybel oszustom!
GieKSa (27.06.2026, 17:55)
Mogą występować krótkie wyłączenia strony żebym mógł pewne sprawy sprawdzić.
Klemencjusz (27.06.2026, 17:32)
Powiem tak , ch*j w dupę oszustą
Maniek (27.06.2026, 14:05)
Nie z GieKSa takie numery Brunery 💪
GieKSa (27.06.2026, 13:45)
Wyświetla Wam się moje oficjalne zdanie na temat mojego błędu i konsekwencji tego. Uważam że to jest jedyna sprawiedliwa możliwość
GieKSa (27.06.2026, 12:51)
Maniek wreszcie dotarło 🤣🤣🤣
Maniek (27.06.2026, 12:43)
Lucek , no jak co? Wina Tuska 🤣🤣
Lucek (27.06.2026, 12:35)
Co się odkebalo?
GieKSa (27.06.2026, 12:31)
Pracuję nad tym żeby logi wyciągnąć i zobaczyć ile osób jest w to zaangażowane
ziencu (27.06.2026, 12:26)
a nie masz czegoś takiego jak logi (kto kiedy dany typ zapisał)? ja dałem RZP-KSA 0:0 przed sesją nocną i średnio mi się widzi kasowanie wyników/dopisywanie wszystkim 10pkt
GieKSa (27.06.2026, 12:15)
Nie QBA83 Nie będzie OK bo tak jak pisze Dawid zawsze ktoś będzie pokrzywdzony.
Mazako (27.06.2026, 12:03)
Wtf
QBA83 (27.06.2026, 10:48)
Jako jeden ze zgłaszających błąd, proponuje dopisz każdemu po 10 pkt łącznie za te dwa mecze i będzie ok
19Dawid10 (27.06.2026, 10:36)
Uczciwie nie bedzie. Bo ci którzy zdobyli pkt uczciwie będą poszkodowani. Zostawmy, zobaczymy kto umie grać uczciwie a kto jest pazur i oszust 🤔
Papitko (27.06.2026, 10:20)
Anulujmy i będzie uczciwie 😌
zimny69 (27.06.2026, 10:14)
Też tak uważam 😉
QBA83 (27.06.2026, 10:06)
Dobra... Darek anuluj te mecze i będzie z glowy
QBA83 (27.06.2026, 09:49)
Kto się dopatrzył ten zyskał, trzeba być czujnym 🤝
GieKSa (27.06.2026, 08:59)
Moja wina, moja wina, moja wina Ponieważ to jest nasza wspólna gra na tą chwilę nie będę uzupełniał tych męczy. Postaram się zaraz utworzyć ankietę i sami zdecydujecie co z tym zrobić. Anulować te 2 mecze albo zaakceptować sytuację.
baRTS (27.06.2026, 07:25)
No to trochę to niesprawiedliwie z tą edycją wyszło.
Coody (27.06.2026, 04:29)
Czyli QBA83 ma to samo
Coody (27.06.2026, 04:28)
Tak tylko żeby nie było 🤣💪🥃
