Menu Zamknij

REGULAMIN

Każdy z uczestników zabawy musi zapoznać się i zaakceptować regulamin. Przystąpienie do zabawy następuje po rejestracji w której trzeba podać adres e-mail i wybrać hasło. Rejestracja zostaje zamknięta na 15 minut przed rozpoczęciem pierwszego meczu.Następnie trzeba opłacić zabawę w kwocie 38PLN (35 PLN idzie do wspólnej puli na nagrody, 3 PLN idzie na opłacenie domeny, serwera i hostingu). Opłatę musi wpłynąć na podane konto przed rozpoczęciem pierwszego meczu MŚ.W wypadku braku wpłaty uczestnik zostanie usunięty z grona typerów.

Zabawa polega na wytypowaniu dokładnego wyniku meczu w MŚ. Każdy mecz jest punktowany oddzielnie, suma wszystkich punktów wyłoni zwycięzców tej edycji. Punktacja:

Za wytypowanie dokładnego wyniku meczu ( typ Polska-Meksyk 2:0, wynik na boisku Polska-Meksyk 2:0, typ Polska-Meksyk 2:2, wynik na boisku 2:2) 5 pkt.

Za wytypowanie poprawnie zwycięzcy bądź remis ( typ Polska-Meksyk 2:0, wynik na boisku 3:1,  typ Polska-Meksyk 2:2, wynik na boisku 1:1) 2 pkt.

W rundzie PLAY-OFF typujemy według tej samej zasady mecze do 90 minuty spotkania. ( dogrywka i rzuty karne nie mają wpływu na punktację).

Podział nagród:

1.miejsce 60% puli

2.miejsce 30% puli

3.miejsce 10% puli.

Mecze można typować, zmieniać typy do 15 minut przed rozpoczęciem spotkania. Po upłynięciu tego czasu typowanie zostaje automatycznie zamknięte i nie ma możliwości postawienia wyniku na to spotkanie. Użytkownik bez typu dostanie 0 pkt